Pożegnania nadszedł czas...

  • Adrian Wolanin
  • 2020-04-25 13:34:01
Pożegnania nadszedł czas...
  • Foto: https://www.facebook.com/kamil.bieganski.12 oraz https://www.facebook.com/Zespół-Szkół-Technicznych-w-Szczecinku

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, wczoraj (24.04) w całej Polsce edukację zakończyli uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Mimo że w żadnej z nich nie odbyły się tradycyjne dla tego dnia uroczystości, dzięki Internetowi abiturientów żegnano, również w Szczecinku, na różne sposoby.

W ciekawy sposób do tematu podeszli nauczyciele wraz z uczniami młodszych klas szczecineckiego Zespołu Szkół Technicznych, gdzie doskonale połączono tradycję z nowoczesnością, organizując wideokonferencję. Nie zabrakło elementów typowych dla tego typu wydarzeń jak np. nagrodzenie najlepszych uczniów czy też podziękowań, zarówno ze strony kadry jak i uczniów. Mimo, że spotkanie odbywało się wirtualnie, emocje mu towarzyszące były już w pełni realne. Więcej na ten temat opowiadaliśmy we wczorajszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia (zapis powyżej).

Bardzo ciekawie za wspólnie spędzony w murach placówki okres, poza oficjalnymi produkcjami filmowymi na stronie internetowej oraz facebookowym profilu Zespołu Szkół nr 6, podziękowała również część grona pedagogicznego Rolniczaka. Rozpoczynającym nowy etap w życiu uczniom, głosem Andrzeja Sochaja, zadedykowali utwór Brucia la Terra. Jak powiedział wicedyrektor Kamil Biegański, koordynator przedsięwzięcia – Abiturienci, to piosenka specjalnie dla was – o pożegnaniu, tęsknocie i miłości, z serdecznymi życzeniami sukcesów na maturze i w dalszym życiu.

Wieczorem z kolei, równie wzruszającą niespodziankę dla maturzystów opublikowała na facebooku Zosia Wiśniewska, młodsza koleżanka ze szkolnego korytarza Rolniczaka. Warto posłuchać!

Niespodzianka na koniec dnia. Piosenkę dla naszych maturzystów śpiewa nasza utalentowana uczennica Zosia Wiśniewska????????????

Opublikowany przez Kamila Biegańskiego Piątek, 24 kwietnia 2020

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: