Ramówka w pełni premierowa. Zapraszamy przed telewizory!

  • Adrian Wolanin
  • 2020-04-20 13:17:29
Ramówka w pełni premierowa. Zapraszamy przed telewizory!
  • Foto: TV Gawex

Mimo szeroko omawianego dziś we wszystkich środkach masowego przekazu pierwszego etapu tzw. Nowej normalności, nadal ciąży na nas wiele obowiązków, m.in. pozostania w domu, poza kilkoma wyjątkami. To idealny czas na zapoznanie się z ofertą programową, jaką na dziś dla Państwa przygotowaliśmy. Co warte podkreślenia, mimo oczywistych trudności spowodowanych pandemią koronawirusa, wszystkie programy, które wyemitujemy, będą audycjami premierowymi!

Naszą dzisiejszą ramówkę tradycyjnie rozpocznie serwis informacyjny Echa Dnia, a w nim m.in. stały już od kilkudziesięciu dni element w postaci najbardziej aktualnego raportu epidemiologicznego z regionu.

Po codziennej dawce informacji z regionu zapraszamy na również goszczący na naszej antenie od kilku tygodni program Żyj Ewangelią, w którym kapłani szczecineckich parafii omawiają obowiązujący danego dnia w kalendarzu liturgicznym fragment Słowa Bożego. Dziś wraz z ks. Markiem Kowalewskim z Parafii pw. św. Franciszka rozważana będzie Ewangelia według świętego Jana J 3, 1-8. 

Następnie obejrzeć będzie można kolejny, premierowy odcinek programu A to historia. Prowadzący audycję Irek Markanicz, Dyrektor Muzeum Regionalnego w Szczecinku, przybliży sylwetki 3 związanych ze Szczecinkiem artystów. Których? Zapraszamy przed telewizory!

Nasze dzisiejsze pasmo zakończymy również jeszcze nieemitowanym odcinkiem Metamorfoz, a więc programu, w którym specjaliści z zakresu medycyny i kosmetologii będą mierzyć się z problemami gości biorących w nim udział.

Przypominamy, startujemy o godz. 17:15, 20:00 oraz 21:30!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: