Zostań w domu, ale nie rezygnuj z wycieczki

  • Dariusz Czelewicz
  • 2020-04-02 15:20:36
Zostań w domu, ale nie rezygnuj z wycieczki
  • Foto: TV Gawex

Wprowadzone obostrzenia rządowe znacznie ograniczyły naszą wolność osobistą. Czy na pewno? Aby w dalszym ciągu być „na topie” z tym co się dzieje w Szczecinku, ciekawą alternatywą jest wirtualna wycieczka do szczecineckiego Muzeum Regionalnego oraz Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu skazani byśmy byli na być może nudną konieczność pobytu w domu. Dzisiaj, gdy świat zmalał, a internet i telewizja są jedynymi niemal oknami na to co dzieje się w kraju i za granicą, możemy nie wychodząc z własnego mieszkania odwiedzić wiele ciekawych miejsc.

Do takich właśnie możemy zaliczyć CEEiRJ, który na kanale YouTube oraz na stronie facebookowej odkrywa przed nami ciekawostki naukowe oraz otaczający nas świat fauny i flory. 

W Muzeum Regionalnym w Szczecinku wybierzemy się zaś w fascynującą podróż do przeszłości, gdzie na stronie facebookowej, wśród wielu tematów dowiemy się np. o historii Mysiej Wyspy, czy o wojnie trzydziestoletniej a także poznamy eksponaty jakie zostały zgromadzone przez instytucję.
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: