Kolejne zakażenia SARS-coV 2 w województwie

  • Jakub Diakun
  • 2020-03-24 06:17:41
Kolejne zakażenia SARS-coV 2 w województwie
  • Foto: TV Gawex

Wzrost przypadków zachorowania na Covid-19 nie omija naszego województwa. Patrząc na codziennie podawane informacje medialne, zaobserwować można nagły wzrost wykrytych przypadków pojawienia się wirusa Covid -19.


W naszym województwie pojawiły nowe przypadki zachorowania na wirusa, który w ostatnim czasie pojawił się w rozmowach nas wszystkich. Wśród osób, u których zdiagnozowano Covid-19 dominujący udział mają osoby zamieszkałe w Szczecinie. Na 9 przypadków odkrytych w ciągu ostatnich dni, aż 6 dotyczy mieszkańców Szczecina.
 
Pozostałe dwa przypadki to mieszkańcy powiatu białogardzkiego, stargardzkiego, oraz polickiego. Większość pacjentów jest w na tyle dobrym stanie, iż nie wymagają hospitalizacji. Obecnie na 9 nowych przypadków tylko dwa przebywają w szpitalu.
 
Szczecinecki szpital jednoimienny przyjął w ostatnim czasie wspomnianych dwóch pacjentów. Są to mieszkanka Szczecina oraz mężczyzna zamieszkały na co dzień powiat stargardzki, który wirusem zaraził się od osoby ze stwierdzonym Covid-19.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: