Komunikacja Miejska w trosce o dobro pasażerów. Zmiany w rozkładach jazdy

  • Jakub Diakun
  • 2020-03-16 13:39:20
Komunikacja Miejska w trosce o dobro pasażerów. Zmiany w rozkładach jazdy
  • Foto: TV Gawex

Komunikacja Miejska w Szczecinku w związku z narastającym zagrożeniem związanym z obecnością koronawirusa na świecie, postanowiła podjąć działania profilaktyczne. W trosce o dobro mieszkańców naszego miasta autobusy oraz rowery są regularnie dezynfekowane, aby zminimalizować zagrożenie ewentualnego rozprzestrzeniania się wirusa.

Coraz większa ilość zachorowań na koronawirusa w naszym kraju spowodowała, że Komunikacja Miejska w Szczecinku postanowiła podjąć działania mające na celu zminimalizować ryzyko ewentualnego rozprzestrzeniania się wirusa. W trosce o dobro mieszkańców autobusy są regularnie dezynfekowane.
 
Odkażanie autobusów to ważna część działań podejmowanych przez szczecineckiego przewoźnika. Jak jednak wiadomo, Komunikacja Miejska odpowiada również za cieszące się niemałą popularnością rowery. Z tego powodu pojawił się apel, aby korzystać z rowerów w rękawiczkach. Mimo prośby kierowanej do mieszkańców, dla większego bezpieczeństwa rowery również podlegają regularnemu myciu.
 
Komunikacja Miejska w Szczecinku troszczy się również o swoich pracowników. Z tego powodu do dyspozycji pasażerów pozostaje tylko jedno wejście do autobusu. W odległości około metra od przedniej szyby wydzielona została specjalna strefa, w której przebywać może tylko kierowca.
 
Jak wiemy warto dmuchać na zimne, dlatego też aż do odwołania każdego dnia obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy.

Więcej informacji dziś (16.03) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: