Briefing Prasowy Porozumienia Samorządowego

  • Jakub Diakun
  • 2020-03-12 10:36:46
Briefing Prasowy Porozumienia Samorządowego
  • Foto: TV Gawex

W morzu ponurych informacji związanych z rozprzestrzenianiem się kornawirusa warto szukać pozytywów. Taką właśnie pozytywną informacją jest podsumowanie balu charytatywnego, który 7 lutego zorganizowało Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe, aby zebrać jak najwięcej funduszy na rehabilitacje Daniela.

Zorganizowany 7 lutego bal charytatywny, jak wiele podobnych imprez organizowanych przez szczecineckie Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe miał na celu zebranie funduszy, które mają wesprzeć finansowo rodziców, potrzebującego ciągłej rehabilitacji chłopca.

 

Bal Charytatywny, przy pomocy wielu ludzi dobrej woli, sprawił że Daniel będzie mógł regularnie uczestniczyć w zabiegach rehabilitacyjnych. Wiele osób wsparło pomysłodawców w organizacji imprezy.

 

Suma, którą organizatorzy balu przekażą na leczenie Daniela, z pewnością ucieszyła rodziców. Zebrane fundusze mogą sprawić, że rodzina choć na chwilę odłoży na bok zmartwienia związane z rehabilitacją chłopca. W trakcie balu zebrano ponad 43 tys. zł.

 

Briefing prasowy zorganizowany w szczecineckiej szkole muzycznej był doskonałą okazją, aaby rodzice mogli wyrazić swoją wdzięczność za uzyskaną pomoc.

 

Więcej informacji wyemitujemy dziś (12.03) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: