UWAGA! Oszuści podszywają się pod pracowników Gawex Media!

  • Adrian Wolanin
  • 2020-03-10 15:19:06
UWAGA! Oszuści podszywają się pod pracowników Gawex Media!
  • Foto: TV Gawex

UWAGA! Ponownie otrzymaliśmy niepokojące sygnały, że do naszych abonentów dzwonią, lub również ich odwiedzają, osoby podszywające się pod pracowników Gawex Media bądź też zapewniające o współpracy z naszą firmą, które oferują zakup usług telefonicznych oraz sprzętu np. telefonów. Nie jest to nic innego jak próba wyłudzenia. Apelujemy więc o szczególną ostrożność w takich przypadkach!

To już nie pierwszy raz, kiedy oszuści podając się za przedstawicieli Gawex Media próbują oszukać naszych abonentów. Rozmowa zwykle polega to zaproponowaniu nowych warunków umowy, a co za tym idzie rzekomym obniżeniu opłat. W rzeczywistości dochodzi wtedy do zawarcia umowy z zupełnie inną firmą, a to z kolei skutkuje bolesnymi konsekwencjami dla naszego portfela.

Oszuści najczęściej próbują wykorzystać w ten sposób osoby starsze, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w rozpropagowaniu niniejszego komunikatu wśród sąsiadów oraz osób nam bliskich.

Jednocześnie przypominamy, że w razie wystąpienia opisywanej sytuacji bądź obaw co do osoby oferującej nam usługi, prosimy o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 94 71 27 777.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: