Dzień Kobiet w Bornem Sulinowie

  • Jakub Diakun
  • 2020-03-09 12:08:42
Dzień Kobiet w Bornem Sulinowie
  • Foto: TV Gawex

Mieszkanki Bornego Sulinowa miały okazje aby wspólnie obchodzić Dzień Kobiet. W budynku Kulturalno – Oświatowym w Bornem Sulinowie wszystkie kobiety miały okazje aby obejrzeć program artystyczny przygotowany przez Teatr Kameralny oraz zespół „Spocznij”.

 
Chciałoby się powiedzieć kobiety to szczęściary. W końcu nie często nadarza się okazja aby wysłuchać wspaniałego koncertu oraz obejrzeć tak niezwykły występ, a wszystko przygotowane specjalnie dla Pań. Kobiety mogły naprawdę poczuć się wyjątkowo ponieważ artyści przygotowali dla wszystkich Pań małą niespodziankę.

Organizatorów bardzo cieszy frekwencja. Panie nie zawiodły i licznie stawiły się na imprezie, ale nie same. Panowie również pojawili się na koncercie aby wspierać i okazywać swoje uczucia uczestniczkom wydarzenia.
 
Przy okazji warto zajrzeć w głąb kobiet aby lepiej dowiedzieć się czego im życzyć. Kobiety to wielka tajemnica, której nie rozszyfruje chyba żaden mężczyzna, warto więc chociażby z tego powodu okazywać im wiele szacunku i uwagi.
 
Więcej informacji wyemitujemy dziś (09.03) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. 
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: