MKP daje powody do dumy

• Jakub Diakun
  • 2020-03-08 06:46:08

Wszyscy fani piłki nożnej z naszego miasta mieli wczoraj (07.03) okazje, aby swoim dopingiem ponieść piłkarzy MKP Szczecinek do pierwszego zwycięstwa w rundzie wiosennej IV Ligii Zachodniopomorskiej.

Na boisku naprzeciw naszej lokalnej drużyny stanęli zawodnicy Leśnika Manowo. Jak na gospodarzy przystało, nasi zawodnicy od początku długo utrzymywali się przy piłce. Jednak na gole kibice musieli trochę poczekać. Warunki atmosferyczne nie pomagały zawodnikom, deszczowa aura na pewno utrudniała prowadzenie piłki.

Po pierwszej połowie chyba nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się po przerwie. Aż cztery bramki zdobyli piłkarze ze Szczecinka, na co goście odpowiedzieli tylko jedną. Szczecineccy piłkarze pokazali wole walki.

Jest to 9. zwycięstwo MKP Szczecinek w sezonie, jak jednak wierzymy nie ostatnie. Następna okazja do triumfu przydarzy się już 14 marca na naszym stadionie o godzinie 14:00. Tym razem rywalem naszej drużyny będzie drużyna z Wałcza.