CEEiRJ w Szczecinku nagrodzony Orłami Edukacji

  • Adrian Wolanin
  • 2020-03-05 16:21:10
CEEiRJ w Szczecinku nagrodzony Orłami Edukacji
  • Foto: TV Gawex

Szczecineckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior już po raz drugi z rzędu zostało laureatem prestiżowego wyróżnienia Orły Edukacji. Z uwagi na fakt, że nagroda jest przyznawana na podstawie najsurowszych kryteriów, a konkretnie ocen osób korzystających z oferty danej placówki, wyróżnienie należy uznać za szczególnie zaszczytne.

Zdobyta nagroda to nie tylko ukoronowanie dotychczasowych działań, ale również bodziec do realizacji kolejnych pomysłów, a tych w tym roku nie zabraknie. Dzięki aplikowaniu do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, możliwa będzie realizacja dwóch ważnych zamierzeń: cyklu warsztatów akwarystycznych oraz wystawy dotyczącej zanieczyszczenia powietrza, która uzupełni prowadzone w centrum lekcje.

Wykłady w CEEiRJ wzbogaci również inna wystawa, której tematem będzie transplantologia. I choć na pierwszy rzut oka kwestie związane z przeszczepami organów nie wpisują się w profil działalności placówki, jej dyrektor, Radosław Wąs, zapewniał w rozmowie z nami, że jest zupełnie odwrotnie. Jakich użył argumentów na potwierdzenie swojej tezy będą się mogli Państwo dowiedzieć w dzisiejszym (05.03) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: