Mistrzostwa powiatu w siatkówce chłopców

  • Jakub Diakun
  • 2020-03-05 14:37:26
Mistrzostwa powiatu w siatkówce chłopców
  • Foto: TV Gawex

W hali I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety odbyły się dziś Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. Walka na parkiecie była niezwykle zacięta, przez co do ostatniego seta, nie było wiadomo kto zwycięży. Dodatkowo, gorąca atmosfera podkręcana przez kibiców nie ułatwiała życia zawodnikom.

Organizowane już tradycyjnie na hali I Liceum Ogólnokształcącego im księżnej Elżbiety Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w siatkówce zawsze przyciągają pokaźną ilość kibiców. Tym razem również kibice nie zawiedli organizatorów, tłumnie stawiając się na hali.

Poziom na zawodach był bardzo wysoki, o czym świadczy mecz finałowy, którego końcowego rezultatu nie można było być pewnym do ostatniej piłki. Siatkówka jest bardzo popularną dyscypliną wśród szczecineckiej młodzieży. Praktycznie w każdej szczecineckiej szkole znaleźć można zawodników, którzy regularnie trenują tę dyscyplinę.

W minionych latach drużyna I Liceum Ogólnokształcącego wygrywała zawody na naszym lokalnym podwórku. Nie dziwi więc fakt, że była faworytem dzisiejszego turnieju. Jak pokazuje przebieg rywalizacji, w sporcie duże znaczenie ma predyspozycja dnia

 

Więcej informacji o zmaganiach młodzieży znajdą państwo dziś (05.03) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: