Akcja Odkręcamy-Pomagamy nabiera rozpędu

  • Adrian Wolanin
  • 2020-03-04 16:05:27
Akcja Odkręcamy-Pomagamy nabiera rozpędu
  • Foto: TV Gawex

Za nami pierwszy tydzień akcji Odkręcamy-Pomagamy. W czasie ośmiu ostatnich dni zdążyliśmy już wypełnić nasz magazyn pokaźną ilością nakrętek. W nasze działania angażują się prawie wszyscy – od pojedynczych mieszkańców, przez zorganizowane grupy pracowników danej firmy, a na stowarzyszeniach, organizacjach i klubach skończywszy.

Do naszych Biur Obsługi Klienta trafiają plastikowe korki zarówno od mężczyzn jak i kobiet, od dzieci jak i seniorów. Podobnie jest ze zdjęciami publikowanymi na naszym fejsbukowym fanpejdżu oraz instagramie. Fotki z nakrętkami przesyłają m.in. posiadacze czworonogów, miłośnicy komputerowej rozrywki, podróżnicy, baloniarze oraz automobiliści, choć w przypadku tych ostatnich czasem tego nie widać na pierwszy rzut oka.

Co jednak najważniejsze, w działania na rzecz Antosia aktywnie włączają się kolejne grupy, m.in. uczniowie. Nasza kamera odwiedziła dziś Duży Ogólniak, którego licealiści mocno zaangażowali się w akcję Odkręcamy-Pomagamy. Więcej na ten temat w dzisiejszym (04.03) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Przypominamy, że akcja Odkręcamy-Pomagamy potrwa do końca marca. Aby wziąć w niej udział wystarczy przynieść do jednego z naszych Biur Obsługi Klienta zebrane nakrętki. W przypadku znacznej ilości zbiorów, bądź też problemów z ich dostarczeniem prosimy o kontakt z naszą redakcją. Pomóc można również zamieszczając w naszych mediach społecznościowych zdjęcia z nakrętką w roli głównej. Za każdą unikalną fotkę, nasza firma przekażę złotówkę na rzecz leczenia oraz rehabilitacji Antka.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: