Zaprezentowano oficjalną koszulkę tegorocznej edycji Biegu Osińskiego

  • Adrian Wolanin
  • 2020-02-29 20:33:37
Zaprezentowano oficjalną koszulkę tegorocznej edycji Biegu Osińskiego
  • Foto: https://www.facebook.com/BiegOsinskiego/

Wiemy już jak będzie wyglądała oficjalna koszulka tegorocznego, 37. Biegu Ulicznego – memoriału Winanda Osińskiego. Jedną z tradycji największej imprezy biegowej w Szczecinku jest dołączanie do pakietu startowego właśnie t-shirtu, projektowanego specjalnie na tę okazję.

Sztandarowa impreza miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w tym roku odbędzie się 26 kwietnia. Posiadająca atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki trasa biegu głównego jak zawsze liczyć będzie 10 kilometrów, i jak zwykle przebiegnie miejskimi ulicami. Organizatorzy jak co roku przewidują również mnóstwo wyścigów towarzyszących, m.in. biegi rodzinne oraz dziecięce.

Oprócz dobrej zabawy i wspólnej rywalizacji, na zawodników czekają również bogaty pakiet startowy, zawierający m.in. wspomnianą już koszulkę, a także dodatkowe emocje po przekroczeniu linii mety, kiedy to wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Niezdecydowanych miłośników biegania zachęcamy do jak najszybszego zapisania się na listę startową, czego można dokonać drogą elektroniczną: link

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: