Postępy prac budowlanych przy SP 1

  • Jakub Diakun
  • 2020-02-21 09:43:06
Postępy prac budowlanych przy SP 1
  • Foto: TV Gawex

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku pewnie nie mogą się już doczekać nowego obiektu sportowego. Na terenie szkoły cały czas trwają prace budowlane.

Jeszcze przed początkiem obecnego roku szkolnego, na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 ruszyła budowa nowego obiektu sportowego. Praca budowlane nieprzerwanie trwają i widać już zarys nowej hali. Robotników czeka teraz przygotowanie stalowej konstrukcji, na której usytuowany zostanie dach.

Cała budowa odbywa się pod nadzorem konserwatora zabytków, który dba
oto, aby nie zatracić wyglądu zabytkowych budowli, do których przylegać będzie stalowa konstrukcja. Poza wspomnianymi pracami robotnicy korzystają z okazji, iż dzieci udały się na ferie zimowe i wykonują niezbędne prace wykraczające poza zarys nowej hali sportowej.

Przy okazji budowy nowego obiektu sportowego, zabytkowy budynek sportowy, który stoi od dawna przy szkole zyska częściowo odrestaurowane wnętrze. Koniec prac budowlanych zbliża się wielkimi krokami. Uczniowie szkoły na początku przyszłego roku szkolnego będą mogli już ćwiczyć na nowym obiekcie
sportowym.

Więcej informacji na temat budowy znajdą Państwo w dzisiejszym(21.02) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: