Szczecineccy gimnastycy odnieśli sukces w Kołobrzegu

  • Jakub Diakun
  • 2020-02-12 07:05:54
Szczecineccy gimnastycy odnieśli sukces w Kołobrzegu
  • Foto: Ryszard Zawada

Szczecineccy gimnastycy AKS Darzbór wystartowali w sobotnim międzywojewódzkim turnieju AcroBaltic 2020 w Kołobrzegu zorganizowanym przez tamtejszy Klub Sportów Gimnastycznych Acrosport.

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach indywidualnych – w skokach na trampolinie i skokach na ścieżce akrobatycznej. W turnieju rywalizowało łącznie blisko 50 młodych zawodników z 6 klubów:
– Academia Acrobatica Koszalin,
– Akrobatyczny Klub Sportowy Darzbór Szczecinek,
– UKAS Akrosport Szczecinek,
– Poznańskie Centrum Akrobatyki,
– UKS Bukówiec Górny,
– Acrosport Kołobrzeg.
Gościem specjalnym imprezy była pani Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska, która przywitała wszystkich uczestników i kibiców. Najlepszym zawodnikom wręczono medale i dyplomy, natomiast wszyscy otrzymali tematyczne koszulki i gadżety.

Wyniki naszych sportowców przedstawiamy poniżej:
 
kat. młodzik do lat 8 chłopcy (wielobój)
miejsce 2. Zawada Sebastian AKS Darzbór Szczecinek
kat. młodzik do lat 9 chłopcy (wielobój)
miejsce 1. Gliszczyński Tymoteusz AKS Darzbór Szczecinek
miejsce 2. Ławer Metody UKAS Akrosport Szczecinek
miejsce 4. Flak Filip UKAS Akrosport Szczecinek
kat. młodzik + kl. III do lat 9 dziewczęta (wielobój)
miejsce 1. Grabda Kornelia AKS Darzbór Szczecinek
miejsce 4. Zawada Zuzanna AKS Darzbór Szczecinek
kat. młodzik + kl. III do lat 11 dziewczęta (wielobój)
miejsce 1.Tomaszewska Zosia AKS Darzbór Szczecinek
kat. młodzik + kl. III do lat 12 chłopcy
miejsce 3.Piecewicz Miłosz AKS Darzbór Szczecinek
miejsce 4.Obuchowicz Adam AKS Darzbór Szczecinek
kat. młodzik + kl. III do lat 13 dziewczęta
miejsce 1. Kaczmarek Amelia AKS Darzbór Szczecinek

SKOKI NA ŚCIEŻCE
kat. młodzik + kl. III do lat 12 chłopcy
miejsce 2. Piecewicz Miłosz AKS Darzbór Szczecinek
miejsce 4. Stanilewicz Jakub AKS Darzbór Szczecinek
kat. młodzik + kl. III do lat 12 chłopcy
miejsce 2. Piecewicz Miłosz AKS Darzbór Szczecinek
miejsce 4. Stanilewicz Jakub AKS Darzbór Szczecinek
kl. III do lat 16 chłopcy
miejsce 1. Muraszow Wiktor AKS Darzbór Szczecinek
miejsce 2. Jakimiec Jakub AKS Darzbór Szczecinek
kl. III do lat 16 dziewczęta
miejsce 4. Obuchowicz Zuzanna AKS Darzbór Szczecinek
miejsce 5. Foltyniewicz Hanna AKS Darzbór Szczecinek
 
info: Ryszard Zawada 
 

  • Foto: Ryszard Zawada

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: