Fenomenalny Frank Sinatra na fenomenalnym koncercie

  • Adrian Wolanin
  • 2020-02-08 13:31:56
Fenomenalny Frank Sinatra na fenomenalnym koncercie
  • Foto: TV Gawex

Owacjami na stojąco zakończyły się oba wczorajsze (08.02) Koncerty karnawałowe, wykonane przez przez uczniów i nauczycieli szczecineckiej Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga oraz duetu solistów w osobach Magdaleny Góreckiej oraz Łukasza Jakóbczyka. Licznie zgromadzona tego wieczora w Kronospan Design Center publiczność miała okazję wysłuchać fantastycznych aranżacji utworów z repertuaru legendarnego Franka Sinatry.

Przez cały koncert słowa takich przebojów jak „New York, New York”, „Fly me to the moon”, „Strangers in the night”, „Something stupid” czy też „My way” w fenomenalny sposób przenikały przez szczelnie wypełnioną widzami halę, wsparte niesamowitym dźwiękiem szkolnej orkiestry. 

Dopracowane w najmniejszym detalu wydarzenie byłą ucztą dla słuchających, która jednocześnie u wielu wyzwoliła głód kolejnych spotkań z twórczością szczecineckich artystów. Na szczęście kolejna ku temu okazja nadarzy się już niedługo – na czerwiec zaplanowano kontynuację ubiegłorocznego koncertu plenerowego, będącego ponownie synergią dwóch dziedzin sztuki, muzyki oraz tańca.

Na obszerne relacje z koncertu zapraszamy do TV Gawex w najbliższy poniedziałek (10.02), kiedy to wyemitujemy pierwszą część programu, oraz w sobotę (15.02) na jego kontynuację.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: