Powołano szczecinecki sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

  • Adrian Wolanin
  • 2020-02-08 12:48:48
Powołano szczecinecki sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej
  • Foto: TV Gawex

Szczecineckie struktury Platformy Obywatelskiej również wesprą Małgorzatę Kidawę-Błońską w jej walce o fotel w Pałacu Prezydenckim. Oficjalna deklaracja nastąpiła wczoraj (07.02) w trakcie krótkiego briefingu prasowego, w trakcie którego poznaliśmy również członków lokalnego sztabu wyborczego byłej Marszałek Sejmu.

Szefem powiatowego powiatowego sztabu został Jakub Hardie-Douglas. Radnego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w pracy na rzecz kandydatki Koalicji Obywatelskiej wspierał będzie Robert Robak, który piastował będzie funkcję pełnomocnika wyborczego. Działacze Platformy Obywatelskiej mogą również liczyć na pomoc obecnych na spotkaniu z mediami Młodych Demokratów.

W trakcie spotkania odniesiono się również do złożonej wcześniej obietnicy odwiedzin Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w naszym mieście. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kandydatka na najwyższy urząd w państwie przybędzie nad Trzesiecko z dłuższą wizytą, dzięki której będzie mogła nie tylko poznać lepiej Szczecinek ale przede wszystkim spotkać się większą ilością jego mieszkańców.

Więcej na ten temat w poniedziałkowym (10.02) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: