Chcesz nieodpłatnie wypromować swój projekt Budżetu Obywatelskiego? Zgłoś się do naszej redakcji!

  • Adrian Wolanin
  • 2020-02-04 16:37:01
Chcesz nieodpłatnie wypromować swój projekt Budżetu Obywatelskiego? Zgłoś się do naszej redakcji!
  • Foto: https://szczecinek.budzet-obywatelski.org/

Telewizja Gawex zaprasza wszystkich autorów projektów tegorocznego Budżetu Obywatelskiego do nieodpłatnego zaprezentowania w naszym kanale swoich propozycji. Dla każdego z pomysłów przewidzieliśmy 2 minuty czasu antenowego w specjalnym paśmie, które zostanie wyemitowane w przyszłym tygodniu.

Budżet Obywatelski to okazja aby mieszkańcy naszego miasta mogli zaproponować swoje pomysły na zmianę Szczecinka. Telewizja Gawex chce włączyć się w ten społeczny pomysł Urzędu Miasta, poprzez umożliwienie twórcom projektów nieodpłatnego zaprezentowania swoich propozycji w naszym kanale.

Dla każdego autora projektu przygotowaliśmy 2 minuty na naszej antenie. Zainteresowani, powinni do piątku (07.02) skontaktować się z naszą redakcją korzystając z poniższych danych:

Redakcja TV Gawex zapewnia ze swojej strony wsparcie przy tworzeniu materiałów, w postaci ich nagrania oraz przygotowania do emisji. To jak będzie wyglądał spot promujący, jaką przybierze formę itp. będzie już jednak leżało w gestii pomysłodawców projektów. Do osób zainteresowanych należeć będzie również dostarczenie materiałów dodatkowych, oczywiście z poszanowaniem wszelkich praw.

Jednocześnie przypominamy, że rozpoczęło się już głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Swój głos można oddać do urn znajdujących się w obu miejskich bibliotekach oraz w ratuszu. Głosować można również internetowo, na stronie szczecinek.budzet-obywatelski.org. Głosowanie potrwa do 21 lutego.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: