Studniówka w Zespole Szkół nr 1

  • Dariusz Czelewicz
  • 2020-02-02 07:00:00
Studniówka w Zespole Szkół nr 1
  • Foto: TV Gawex

Tradycji stało się zadość, bowiem od poloneza rozpoczął wczoraj (01.02) bal studniówkowy Zespół Szkół nr 1 w Szczecinku. Bogaty, a przy tym krotochwilny i figlarny program artystyczny wprawił wszystkich przybyłych w dobry nastrój, sprawiając iż sam bal stał się obfitszym w doznania. Na długo zapadnie w pamięci i jeszcze po latach będzie mile wspominany.

Uroczyście przystrojona stołówka internatu przy ul Szczecińskiej 47, pękała w szwach od przybyłych na studniówkę rodziców, gości, nauczycieli i głównych bohaterów balu – maturzystów. W imprezie wzięły udział trzy klasy maturalne.

Po tradycyjnym polonezie, maturzyści zaprezentowali program artystyczny przygotowany na kanwie własnych pomysłów oraz znanych programów telewizyjnych („Familiada” i „Nasz nowy dom”). Miłym akcentem było podziękowanie nauczycielom i rodzicom przez uczniów za trud włożony w ich rozwój i wychowanie.
Jak zwykle DJ Przemo rozgrzał do czerwoności atmosferę na parkiecie serwując znane hity.

Szersza relacja ze studniówki w poniedziałkowym wydaniu wiadomości „Echa Dnia”, zaś specjalnie poświęcony wydarzeniu program, wkrótce na antenie TV Gawex. Zachęcamy również do obejrzenia foto galerii.

 


 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: