Studniówka Zespołu Szkół Technicznych

  • Dariusz Czelewicz
  • 2020-02-01 12:18:47
Studniówka Zespołu Szkół Technicznych
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecki „Kolejarz” był wczoraj (31.01) miejscem, w którym maturzyści Zespołu Szkół Technicznych mogli spędzić wspólnie ostatnie, bezstresowe chwile przed egzaminem dojrzałości. Dali temu upust na balu studniówkowym, na którym nie zabrakło dobrej zabawy w towarzystwie koleżanek i kolegów ze szkolnej ławy oraz przemiłych nauczycieli i wychowawców.

Maturzyści klas czwartych technikum TA, TB, TO, TP i TD z Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku bawili się we wczorajszy wieczór na balu studniówkowym. Organizacją balu zajęli się głównie sami uczniowie przy wsparciu rodziców i grona pedagogicznego. 

Jak podkreślają nauczyciele, do szkoły przyszły nastoletnie dzieci i łza w oku się kręci patrząc na kreacje młodych kobiet i eleganckie garnitury młodych mężczyzn, którzy już niedługo jako abiturienci opuszczą mury szkolne, aby w kuźni życia, własnoręcznie wykuwać własny los.

Uczniowie z kolei z lekką nutą nostalgii mówili o wspólnie spędzonym w murach szkoły okresie, o wspólnych problemach, chwilach śmiesznych i zabawnych oraz o tym, że wspólne 4 lata mocno zbliżyły wszystkich wzajemnie. Tego najbardziej będzie im brakowało po maturze.

Jednak jak jeden mąż, każdy był zadowolony i świetnie bawił się na studniówce, na której aktualne hity i przeboje serwował młodzieży DJ Przemo, który włączał się do zabawy rozgrzewając wszystkich i podkręcając i tak już gorącą atmosferę na parkiecie.

Obszerniejsza relacja ze studniówki ZST w Szczecinku w poniedziałkowym wydaniu wiadomości "Echa Dnia" i specjalnie poświęconemu temu wydarzeniu programie wkrótce na antenie TV Gawex. Zachęcamy tez do obejrzenia galerii foto z imprezy.

 


 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: