Akademia dla Amelki

  • Dariusz Czelewicz
  • 2020-01-31 08:00:00
Akademia dla Amelki
  • Foto: KS Akademia Piłkarska Szczecinek

Hala sportowa OSiR przy ul. Jasnej 2, będzie w niedzielę (02.02) miejscem „Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej – Rocznik 2010 # Akademia dla Amelki”. Zawody organizowane są w dwóch grupach : porannej w godz.9:15 do 13:30 i grupie popołudniowej od 14:45 do 19:00.

Organizatorem Turnieju jest UKS Akademia Piłkarska Szczecinek.

Pierwszym celem zawodów jest zbiórka pieniędzy na leczenie i protezę oka dla dwuletniej Amelki, która walczyła z siatkówczakiem obuocznym, w związku z czym utraciła jedno oczko. Drugi cel to popularyzacja piłki nożnej oraz aktywnego spędzania czasu wśród dzieci.

W turnieju wezmą udział drużyny składające się maksymalnie z 10 zawodników z rocznika 2010 i młodszych. Mecze trwać będą po 15 minut. Jednym z zawodników jest brat Amelki – Grzesiu, rocznik 2010.

Licytacja charytatywna odbędzie się w godzinach 14:00-14:30. Organizatorzy proszą aby podczas licytacji posługiwać się tylko gotówką.

Podczas turnieju będą też niespodzianki piłkarskie do zgarnięcia. Każdy kto wrzuci 5 zł do puszki dla Amelki będzie mógł wylosować swoją piłkarską niespodziankę. (ekstraklasowe koszulki z autografami pierwszoligowego zespołu w tym : Piast Gliwice, Lech Poznań, Pogoń Szczecin i inne), piłki z autografami piłkarzy (Zagłębie Lublin, Wisła Płock, Pogoń Szczecin), bilety na mecz reprezentacji Polski i wiele innych atrakcyjnych fantów.

 

Info:UKS Akademia Piłkarska Szczecinek

 

Akademia dla Amelki
  • Foto: KS Akademia Piłkarska Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: