Przeżywacie kryzys? Zakochaj się w swoim mężu/żonie raz jeszcze

  • Dariusz Czelewicz
  • 2020-01-31 06:00:00
Przeżywacie kryzys? Zakochaj się w swoim mężu/żonie raz jeszcze
  • Foto: pixabay

Centrum Edukacyjno - Formacyjne Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej organizuje rekolekcje, podczas których małżonkowie uczą się m.in. dialogu. Adresowane są do małżeństw z różnym stażem, szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys.

Po raz kolejny organizowane „Spotkania małżeńskie” stanowią przysłowiową „ostatnią deskę ratunku” dla wielu małżeństw.

Formuła rekolekcji dotyka całości życia małżeńskiego na ile jest to możliwe. W wielu związkach, gdzieś po drodze , w sposób niezauważalny zanikła wzajemna nić porozumienia a wzajemne niezrozumienie pogłębiło kryzys na tyle, iż jedynym wyjściem wydaje się rozwód. Tak nie musi być.

Właśnie podczas „Spotkań małżeńskich” robione są pierwsze kroki w kierunku lepszego wysłuchania i zrozumienia siebie nawzajem. Przyjeżdżają małżeństwa, będące nawet na etapie rozmów o rozwodzie.

Niektóre z nich wycofują z sadów wnioski rozwodowe. Spotkania Małżeńskie umacniają małżeństwo od wewnątrz, a od więzi męża i żony zależą w dużym stopniu relacje rodziców z dziećmi, z dalszą rodziną, z innymi ludźmi. Jeżeli w domu panuje miłość i rodzina promieniuje nią na zewnątrz, to jej duch udziela się innym.

Jeśli znalazłeś się na takim rozdrożu w swoim życiu, może ta propozycja jest właśnie dla Ciebie?
Spróbuj, czasami po rzeczy niemożliwe wystarczy wyciągnąć dłoń lub okazać odrobinę dobrej woli.

Kolejna edycja „Spotkań małżeńskich odbędzie się w dniach 21-23 lutego w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Księża prowadzący rekolekcje to osoby godne zaufania, doświadczone w „naprawianiu” trudnych i skomplikowanych relacji małżeńskich.

Zapisy na „Spotkania małżeńskie” trwają. Kontakt tel. 600 984 248, e-mail: zapisy.koszalin@spotkaniamalzenskie.pl.

 

 


 

Przeżywacie kryzys? Zakochaj się w swoim mężu/żonie raz jeszcze
  • Foto: Źródło : FB CEF

Przeczytaj podobne wpisy

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: