Studniówkowy szał trwa

  • Jakub Diakun
  • 2020-01-26 09:24:04
Studniówkowy szał trwa
  • Foto: www.fotografia-alchemia.pl

Prywatne Liceum potoczenia zwane „Katolikiem”, dołączyło do grona szkół, które swoją imprezę zorganizowało jako jedne z pierwszych. Wyjątkowe grono młodych ludzi, którzy mając wpojone określone przez szkołę wartości, pokazali, że również potrafią się bawić.


Tegoroczni maturzyści z „Katolika” to wyjątkowa grupa ludzi, ponieważ, większość z nich uczęszczała razem nie tylko do liceum, ale również do gimnazjum. Młodzież przeżyła razem dużą część swojego dotychczasowego życia. Świadomość, że studniówka symbolizuje zbliżający się czas rozstania, trochę ich przytłacza…, ale nie w czasie zabawy.
 

Uczniowie schowali na chwilę smutki i rozterki, aby się wspólnie świetnie bawić. Program artystyczny, który przygotowali, w humorystyczny sposób pokazywał, niepewność wkraczania w dorosłe życie. Młodzież, popisała się talentem aktorskim, który może być kartą przetargową do dobrego startu w dorosłe życie.
 

Tradycyjnie zabawę rozpoczęto od zatańczenia poloneza, którego indywidualny i wymagający układ choreograficzny przygotowała Pani Katarzyna Balon. Maturzyści, dziękując gronu pedagogicznemu, dyrekcji, rodzicom, jak również wszystkim odpowiedzialnym za organizację imprezy, nie kryła emocji. Widać było, szczególnie po damach, że łezka się w oku zakręciła, przecież „Faceci nie płaczą”.

Obszerna relacja z imprezy już nie długo w naszej telewizji.

 

 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

ja 2020-01-27 20:13

PLO - klasa!:)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: