Zabawa Studniówkowa w I LO

  • Jakub Diakun
  • 2020-01-26 09:03:58
Zabawa Studniówkowa w I LO
  • Foto: www.fotografia-alchemia.pl

Niedawno pisaliśmy o zainaugurowanym przez liceum należące do Zespołu Szkół STO okresie studniówkowym. Niedługo po inauguracji zabaw tradycyjnie organizowanych na przysłowiowe sto dni przed maturą, przyszedł czas na prawdziwe apogeum zabawy.

W sobotę 25 stycznia swoje bale zorganizowało kilka różnych szkół m. in. I Liceum ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. Młodzież z „Elki” świetnie się bawiąc, pokazała, że na stres i zamartwianie się jeszcze przyjdzie czas.

Bal Studniówkowy organizowany przez najstarsze szczecineckie liceum, jest jednym z największych na terenie naszego powiatu. Z tego powodu organizacja takiego przedsięwzięcia, wymaga wiele trudu i zapału. Warto więc podkreślić, że organizacją tak dużej zabawy zajęli się sami uczniowie, przy wsparciu rodziców i grona pedagogicznego.

Pięknie ubrana młodzież bawiła się do samego rana, nie pamiętając chociaż przez chwilę o nieuchronnie kończącym się czasie na naukę, przed jednym z ważniejszych życiowych egzaminów. Wszak Studniówka to czas na zabawę, a nie uczenie się wzorów matematycznych czy pięknych sentencji.

 W zabawie udział wzięło ponad 100 tegorocznych maturzystów. Tak pokaźna liczba wskazuje na wielką chęć integracji młodzieży z I LO. Uczniowie, nie oszczędzali słów, którymi mogliby podziękować wychowawcom oraz dyrekcji za trud jaki włożyli w ich wychowanie. Wielkie słowa uznania złożyli również rodzicom, oraz nauczycielom za pomoc w przygotowaniu tej imprezy.

 

Obszerna relacje ze studniówki ukaże się w niedługim czasie na naszej antenie. Zapraszamy

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: