Poloneza czas zacząć…

  • Jakub Diakun
  • 2020-01-25 06:00:00
Poloneza czas zacząć…
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecka młodzież w oczekiwaniu na pierwszy, a zarazem jeden z ważniejszych egzaminów w swoim życiu, dopełniła tradycji bawiąc się przy rytmach muzyki na 100 dni przed maturą.

Tegoroczny okres studniówkowy został rozpoczęty przez młodzież z Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Dopracowany do najdrobniejszych szczegółów tradycyjny studniówkowy taniec został rozpoczęty przez Pana Dyrektora dr. Wiesława Suchowiejko. Układ choreograficzny zaprezentowany przez młodzież oraz część  grona pedagogicznego został stworzony i wprowadzony w życie dzięki pomocy Pani Katarzyny Balon.

Ostatnie 100 dni do egzaminu to ostatni czas, aby młodzież mogła odłożyć na chwilę stres i obawy związane z samym testem, ale również wkroczeniem w dorosłe życie. Uczniowie STO bawiąc się wspominali te 3 lata wspólnej nauki nazywając samych siebie drugą rodziną. Studniówka to czas na to, aby bawiąc się stworzyć wiele wspaniałych wspomnień, których już przed studniówką tegorocznym maturzystom z Zespołu Szkół STO na pewno nie brakowało.

Warto zwrócić uwagę, że obecny rok dla STO jest wyjątkowo liczny, ponieważ do matury przystąpi prawie 20 osób. Jest to pokaźna liczba biorąc pod uwagę, że jest to jedna z mniejszych szkół na terenie naszego miasta.

 

Obszerną relacje z imprezy wyemitujemy już wkrótce na naszej antenie. Zapraszamy do oglądani

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: