Porozumienie Samorządowe pomoże Danielowi

  • Adrian Wolanin
  • 2020-01-23 20:25:51
Porozumienie Samorządowe pomoże Danielowi
  • Foto: TV Gawex

Jak co roku, Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego zaprasza na karnawałowy bal charytatywny. Głównym bohaterem piątej już edycji wydarzenia będzie Daniel – niezwykły chłopiec, który bardzo potrzebuje naszej pomocy. Szczegóły tegorocznej imprezy przedstawiono na wczorajszym (22.01) briefingu prasowym, który odbył się w miejscowej Szkole Muzycznej.

Tego typu przedsięwzięcie nie byłoby możliwe do zrealizowania nie tylko bez sztabu mocno zaangażowanych w nie osób ale i pojedynczych, niemniej ważnych darczyńców. Mimo, że do balu pozostało jeszcze nieco ponad 2 tygodnie, w trakcie briefingu poznaliśmy pierwszego już ofiarodawcę. Był nim młodziutki szczecinecczanin, Kacper Bieniecki, który całość z odłożonych przez siebie 250 zł przeznaczył na rzecz Daniela.

Postawa Kacpra jest nad wyraz godna podziwu, za co zresztą został symbolicznie uhonorowany przez władze stowarzyszenia organizującego bal. Bal który, przypomnijmy, ma przede wszystkim choć trochę pomóc zmagającemu się m.in. z mózgowym porażeniem dziecięcym Danielowi, za co już z góry wszystkim ludziom dobrego serca dziękowali zarówno niesamowicie dzielny 13-latek, jak i jego rodzice.

Samą imprezę zaplanowano na 7 lutego, a odbędzie się ona w Folwarku Sitno.

Więcej na ten temat w dzisiejszym (23.01) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: