Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek

  • Adrian Wolanin
  • 2020-01-19 14:11:55
Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek
  • Foto: TV Gawex

Za nami kolejne wyjątkowe wydarzenie muzyczne w naszym mieście. W usytuowanym na osiedlu Zachód Kościele pw. św. Rozalii wystąpił kilkudziesięcioosobowy projekt złożony z czterech kołobrzeskich ekip muzycznych – chórów Kombatant i Pionier oraz zespołów Retrowianki i Mayol.

Licznie zgromadzona w szczecineckiej świątyni publiczność była świadkiem niesamowitej artystycznej synergii wyrażonej nie tylko wspólnym wokalem muzyków reprezentujących pełen przekrój wiekowy – poczynając od dzieci, przez młodzież i dorosłych, a na seniorach skończywszy – ale również świetnie zaaranżowanym połączeniem tradycyjnych kolęd z bardzo nowoczesnymi w brzmieniu pastorałkami.

Zanurzając się w kolejnych utworach nie sposób było nie wywnioskować, iż wszystkich, mimo różnicy lat, łączy jedno – ogromna pasja do kolędowania, którą kołobrzeżanie pod czujnym okiem Jolanty Wójcik-Oszmaniec chcą się dzielić z kolejnymi rzeszami słuchaczy.

Więcej na ten temat w jutrzejszym (20.01) serwisie informacyjnym Echa Dnia, zaś na obszerną relację z koncertu zapraszamy do wtorkowego (21.01) pasma TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: