Zimowy Cross Bociana

  • kg
  • 2019-12-30 15:55:42
Zimowy Cross Bociana
  • Foto: TV Gawex

W sobotni (27.12) poranek na, dobrze znanych ciut starszym mieszkańcom Szczecinka, urokliwych terenach wokół Czarnoboru odbyła się czwarta już edycja fantastycznej imprezy biegowej, organizowanej przy współpracy Teamu Biegowego Szczecinek oraz Nadleśnictwa Czarnobór, pod nazwą Zimowy Cross Bociana. Pogoda puściła oko i zadbała aby zima była nie tylko w nazwie imprezy.

Wydawałoby się, że okres pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem to czas na lenistwo i odpoczynek, a zwłaszcza w weekend. Jednak sobotni poranek w Czarnoborze pokazał, iż bardzo liczne grono ludzi potrzebuje zupełnie czegoś innego.

Ta bardzo pozytywna inicjatywa od samego początku wspierana jest przez Nadleśnictwo Czarnobór, reprezentowanego przez Sławomira Cichonia, nadleśniczego Nadleśnictwa Czarnobór.

Całą imprezę jak zwykle świetnie poprowadził Maciej Wiórek z RDLP w Szczecinku.

Urząd Miasta Szczecinek również wspiera Zimowy Cross Bociana. Zarówno formalnie jak i całkiem dosłownie, ponieważ na starcie (oraz mecie) zameldowali się min. wiceburmistrz Maciej Makselon i rzecznik UM Mateusz Ludewicz.

Jak widać, biegać każdy może. Mały i duży, stary i młody. Biegać można wszędzie. Zachęcamy do ruchu na świeżym powietrzu.

 

Więcej na ten temat dowiecie się Państwo oglądając dzisiejsze (30.12) Echa Dnia oraz program Działo się, w którym pokażemy szeroką relację z tego wydarzenia.

Zapraszamy.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: