Zapraszamy na świąteczne programy TV Gawex - 25.12.2019

  • Adrian Wolanin
  • 2019-12-25 08:59:05
Zapraszamy na świąteczne programy TV Gawex - 25.12.2019
  • Foto: TV Gawex

Zapraszamy do naszego świątecznego pasma programów, które przygotowaliśmy dla Państwa specjalnie z okazji Bożego Narodzenia. Startujemy tradycyjnie, o godz. 17:15, 20:00 oraz 21:30!

Nasze spotkanie I dnia Świąt rozpoczniemy od bożonarodzeniowych życzeń Biskupa Edwarda Dajczaka, ordynariusza diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Następnie, w specjalnym odcinku Dietopedii zapytamy Katarzynę Zielińską-Smulczak o sposoby na konsekwencje przejedzenia. Jeśli po wspólnym świętowaniu poczujemy się ociężali bądź też doskwierać nam będą zgaga lub wzdęcia, nasz gość zaprezentuje rozwiązania na towarzyszące nam dolegliwości.

Kolejnym programem będzie specjalne wydanie Motoklubu. Samochodowym bohaterem odcinka będzie najmocniejsze seryjnie produkowane auto na ziemi, prywatnie rydwan św. Mikołaja. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego akurat to auto stanęło w garażu ulubieńca dzieci, nie zabraknie również ciekawostek na temat tego blisko 850-konnego potwora.

Zajrzymy również do Białego Boru i Złocieńca, gdzie odbywały się niezwykle klimatyczne jarmarki bożonarodzeniowe. Środową ramówkę uzupełnią również życzenia przedszkolaków, uczniów oraz parlamentarzystów.

Nie zabraknie również innych niespodzianek, warto więc oglądać TV Gawex!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: