Choinka, Mikołaj i Karate kids

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-12-22 12:51:12
Choinka, Mikołaj i Karate kids
  • Foto: TV Gawex

W sobotę (21 grudnia) na hali sportowej OSiR przy SP4, Święty Mikołaj nie musiał szukać grzecznych dzieci. Wszystkie zgromadzone pod choinką prezenty (a nie było ich mało) zostały rozdane.

Podczas turniejowej zabawy (patrz foto) zorganizowanej przez Szczecinecki Klub Kyokushin Karate, maluchy mogły stoczyć bezkrwawe boje „piankowymi drągami”.

Podczas „okrutnych walk” śmiechu i zabawy było wiele, bowiem moc była z małymi wojownikami. Walka w formie zabawy również rozwija refleks, szybkość i ducha walki. 

Kumite z użyciem „piankowych drągów” często odbywały się również pomiędzy zawodnikami klubu a rodzicami i wówczas również i opiekunowie mogli posmakować azjatyckiego „a masz!” Toczone boje odbywały się pod czujnym okiem sensei Wojciecha Hurki oraz jego świątecznych pomocników – instruktorów.

Po zabawowej części turnieju, na salę wszedł „Karate Mikuś” . Usiadł w pobliżu choinki a Śnieżynka (brązowa medalistka Pucharu Polski – Julia Marciniak a jakże w karatedze i czapeczce) podawała prezenty spod choinki.

Dla Mikusia to wyczerpujący i gorączkowy okres ale nie zapomniał o dzieciach ze szczecineckiego Klubu. Zapytany o to czy obdarowywane dzieci były grzeczne potwierdził ten fakt. Również Śnieżynka nie zauważyła w mijającym roku u maluchów niczego niepokojącego.

Choinka w Szczecineckim Klubie dostarczyła wielu uśmiechów i miłych chwil nie tylko dzieciom ale również ich rodzicom – a przecież o to chodziło.

 


 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: