Koncert Wigilijny Zespołu Szkół Społecznych

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-12-19 23:08:49
Koncert Wigilijny Zespołu Szkół Społecznych
  • Foto: TV Gawex

We wtorkowy wieczór (17.12), w kinie „Wolność" odbył się świąteczny Koncert Wigilijny zorganizowany przez Zespół Szkół Społecznych STO w Szczecinku. Bogaty i zróżnicowany program artystyczny wystawiony na deskach sceny, zrobił duże wrażenie na przybyłych na przedstawienie, którego głównymi bohaterami byli uczniowie szkoły społecznej.

W rozbudowanym i bogatym w monologi, dialogi, wykonywane utwory, kolędy, pastorałki programie artystycznym dominował przede wszystkim świąteczny duch nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Koncert wigilijny był dobrą okazją do uhonorowania wyjątkowych ludzi związanych ze szkołą społeczną. Prestiżową złotą odznaką Społecznego Towarzystwa Oświatowego za całokształt pracy zawodowej odznaczona została Jolanta Sierpińska zaś kilkoro uczniów odebrało za wybitne wyniki w nauce stypendia szkolne.

Podczas występu mogliśmy usłyszeć na prawdę utalentowane dzieci i młodzież w wykonaniach wokalnych, instrumentalnych, tanecznych i teatralnych. Również aranżacje muzyczne, jak i animacja na ekranie w całości wykonane zostały przez uczniów.

Rzeczywiście, każdy widz przed sceną kina, nie mógł odnieść wrażenia, że nie mało trudu włożono w przygotowanie rozbudowanego programu artystycznego w którym nie zabrakło ani muzyki, ani dobrego humoru, ani rozbudowanych choreograficznie tańców ani wzruszeń i akcentów świątecznych. 

Impreza już po raz kolejny w swej odsłonie okazała się świetnym pomysłem i możliwością w sposób ciekawy i miły spędzenia czasu zarówno przez uczniów STO, jak i przybyłych na Koncert Wigilijny widzów.

Koncert okazał się również okazją do zbierania pieniędzy na leczenie małej Amelki, która zachorowała na nowotwór oka. 
 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: