Wigilia w Strefie Aktywnego Seniora [FOTO]

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-12-19 08:53:16
Wigilia w Strefie Aktywnego Seniora  [FOTO]
  • Foto: TV Gawex

Przy ul. Kilińskiego 1 odbyła się wczoraj (18 grudnia) niecodzienna i podniosła uroczystość jaką była wigilia dla seniorów zorganizowana przez szczecinecki SAPiK. Przedświąteczne spotkanie zgromadziło ok. 100 uczestników, którzy wspólnie przełamywali opłatek i składali sobie życzenia a przy wigilijnym poczęstunku czas przyjemnie umilał swym występem zespół „Pasjonatki” wykonując znane kolędy.

Wspólne łamanie się opłatkiem, życzenia oraz podniosła, przedświąteczna atmosfera rozpoczęła kolację wigilijna w Strefie Aktywnego Seniora. Około 100 uczestników spotkania mogło w miłej atmosferze skosztować poczęstunku, w którym nie zabrakło barszczu z uszkami, pierogów, dania rybnego a i ciast wszelakich mogących zaspokoić wybredne gusta smakowe. 

Wieczerzę uświetnił swym występem zespół „Pasjonatki”, który zaśpiewał tak miłe katolikom w tym okresie kolędy.

Na kolacji wigilijnej obecni byli również burmistrz Szczecinka Daniel Rak oraz zastępca Maciej Maksalon. Przewodnikiem i nieocenionym dyrygentem programu wigilijnego była koordynator SAPiK – Katarzyna Zielińska-Smulczak. 

Wigilijne spotkanie nie było tylko okazją do życzeń i wspólnego posiłku ale także stworzyło idealną atmosferę o charakterze integracyjnym dającym okazje do wspólnych planów na przyszłość.


 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: