Sprawca kolizji był pijany. Miał też narkotyki

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-12-17 22:56:47
Sprawca kolizji był pijany. Miał też narkotyki
  • Foto: e-kg

W niedzielę rano panowały bardzo ciężkie warunki drogowe. Jak donoszą nam Czytelnicy, na drogach było bardzo ślisko. W Czerninie doszło do kolizji. Z kolei w Mołtowie, Ford zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Warunki drogowe nie oszczędziły także karetki z ratownikami medycznymi. Pojazd został uszkodzony poprzez najechanie na krawężnik na rondzie u zbiegu ulic Europejskiej i VI Dywizji Piechoty. Co najważniejsze, w żadnym z tych zdarzeń nikt poważnie nie ucierpiał.

W niedzielę były rzeczywiście fatalne warunki na drogach. Dochodziło do kolizji.

Okazuje się, że nie tylko śliska jezdnia mogła być przyczyną zdarzeń. Tak było w Mołtowie, gdzie kierowca Forda uderzył w drzewo. 

W niedzielę rano policja została zaalarmowana właśnie o tym zdarzeniu. Jak twierdził zgłaszający, kierowca który zjechał z jezdni i rozbił auto o drzewo, może być nietrzeźwy.

Na miejsce od razu wysłano patrol. Podejrzenia się potwierdziły. Mieszkaniec Karlina kierujący pojazdem wydmuchał 1,2 promila alkoholu. To jednak nie koniec jego kłopotów. Znaleziono przy nim susz roślinny, który okazał się marihuaną. Był to niecały gram narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie miał wytrzeźwieć.

Potem odpowie za swoje przewinienia.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: