Eko-Skarby Pomorskiej Przyrody 5

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-12-12 13:29:21
Eko-Skarby Pomorskiej Przyrody 5
  • Foto: TV Gawex

Okazja 95-lecia Lasów Państwowych była wczoraj (11.12) w kinie Wolność okazją do premiery filmu „Eko-Skarby Pomorskiej Przyrody 5" zrealizowanego przez Nadleśnictwo Szczecinek przy współpracy TV Gawex. Jest to już piąta edycja „Eko-Skarbów".

Nadleśnictwo Szczecinek w roku jubileuszu 95-lecia Lasów Państwowych zaprosiło wczoraj wszystkich miłośników przyrody na premierę filmu „Eko-Skarby Pomorskiej Przyrody 5".

Podczas filmu widzowie mogli odbyć wędrówkę do miejsc, w których rozpoczyna się życie lasu, który obdarza swoimi skarbami wszystkich, którzy potrafią dostrzec jego piękno.
Filmowa wędrówka rozpoczęta została od wybrzeży Bałtyku  a zakończona na południowej granicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku. Obraz pozwala na zwiedzenie miejsc niezwykłych oraz przyjrzenie się często trudnym do zaobserwowania dzikim, pięknym i majestatycznym zwierzętom .

Film pozwala na odbycie ciekawej podróży, w trakcie której możemy poznać otaczającą nas przyrodę i pozwolić na zaskoczenie samych siebie tym, co nam oferuje natura.
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: