Jakub TOM4SOW Tomaszewicz walczy o miano najlepszego DJ-a w kraju - możesz pomóc!

  • Adrian Wolanin
  • 2019-12-08 10:55:07
Jakub TOM4SOW Tomaszewicz walczy o miano najlepszego DJ-a w kraju - możesz pomóc!
  • Foto: Dorota Walaszczyk Fotografia

W regionie objawia nam się kolejny, niezwykle uzdolniony muzyk. Tym razem jest nim Jakub Tomaszewicz, uczeń szczecineckiej Szkoły Muzycznej, a także coraz bardziej ceniony twórca muzyki w gatunku EDM. I w związku z drugą profesją bierze udział w plebiscycie mającym za zadanie wyłonić 50 najlepszych DJ-ów oraz producentów muzycznych w kraju. Możemy pomóc barwiczaninowi znaleźć się w tym elitarnym gronie – swój głos na artystę można oddać na stronie internetowej organizatora konkursu.

Tworzący pod pseudonimem TOM4SOW mieszkaniec Barwic ma 16 lat i na co dzień uczy się w pierwszej klasie w I Liceum Ogólnokształcącym im. Księżnej Elżbiety. Z kolei w szkole muzycznej II stopnia jest już uczniem czwartej klasy na kierunku perkusja. Jego przygoda z EDM, czyli elektroniczną muzyką taneczną, rozpoczęła się przed dwoma laty. Młody artysta od razu nawiązywał też kontakty z innymi twórcami tego gatunku na całym świecie. Dzięki temu powstało kilka ciekawych projektów. Współpracuje z wytwórnią UNITED MUSIC ApS ze Szwecji, której główny kanał Bounce United ma ponad 1,2 mln subskrypcji – przekazali nam przyjaciele muzyka, którzy jednocześnie zachęcają również do wsparcia swojego kolegi w konkursie – Zagłosować można na stronie www.polishdjschart.pl wpisując pseudonim Kuby – TOM4SOW. Jest możliwość oddania głosu na 5 osób, przy czym osoba z miejsca pierwszego otrzymuje 5 punktów, z drugiego 4 itd.

Oprócz apelu o oddanie głosu, zachęcamy również do zaznajomienia się z twórczością Jakuba na społecznościowych i muzycznych profilach artysty: Facebook, Instagram, Soundcloud, Spotify.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: