Mikołajki z adrenaliną

  • Adrian Wolanin
  • 2019-12-06 15:36:53
Mikołajki z adrenaliną
  • Foto: TV Gawex

O tym, że Dzień św. Mikołaja można również świętować niekonwencjonalnie pokazali podopieczni szczecineckiej Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Rodzinie. Już w trakcie ubiegłorocznych Mikołajek zdradzili staroście Krzysztofowi Lisowi, że marzą o przejażdżce supersportowym samochodem, które z pasją obserwują w mediach oraz grach komputerowych. Dziś (06.12) przyszedł czas na pełne adrenaliny przejażdżki jednym z najszybszych aut na ziemi.

Obowiązkowa przejażdżka 840-konnym Dodgem Challengerem nie ominęła również dyrektor placówki, Agnieszki Popławskiej. Dzięki poczuciu na własnej skórze ogromnych przeciążeń towarzyszących jeździe tak mocarnym pojazdem, będzie mogła jeszcze długo konfrontować swoje wrażenia z podopiecznymi.

Na samych przejażdżkach atrakcje się nie zakończyły. Od Mikołaja zasiadającego w czerwonym bolidzie, a także od starostów Krzysztofa Lisa i Roberta Fabisiaka, dzieci otrzymały również słodkie niespodzianki. Dodatkowo, kierowca rydwanu św. Mikołaja podarował wychowankom placówki gry na konsole, które z pewnością umilą dzieciom długie, zimowe wieczory. Nie wiemy jakiego gatunku były to pozycje ale nasza intuicja podpowiada nam, że musiały to być wyścigi samochodowe...

Więcej na ten temat w dzisiejszym (06.12) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: