Koszalinianki najlepsze w wojewódzkich mistrzostwach badmintona

  • Adrian Wolanin
  • 2019-12-06 06:23:19
Koszalinianki najlepsze w wojewódzkich mistrzostwach badmintona
  • Foto: TV Gawex

Pomiędzy sportowymi gośćmi z Koszalina rozegrał się tegoroczny finał wojewódzkich rozgrywek dziewcząt w badmintona. Najlepszymi zawodniczkami rozgrywanej w szczecineckim Zespole Szkół Społecznych STO imprezy okazały się uczennice V Liceum Ogólnokształcącego, drugie miejsce przypadło zaś ekipie Zespołu Szkół nr 1.

Na najniższym stopniu podium uplasowały się reprezentantki gospodarzy w postaci drużyny miejscowego Zespołu Szkół Technicznych. Ekipę tworzyły Natalia Siódmiak wespół z Pauliną Szczepańską, które do zawodów przygotował z kolei Sebastian Siódmiak, nauczyciel Wychowania Fizycznego we wspomnianej placówce.

Oprócz trenera naszych zawodniczek, za organizację zawodów odpowiedzialni byli również inni nauczyciele popularnego Mechanika – Bernadeta Mikrut oraz Cezary Szpernalowski.

Komentarze (1)

Blanka z Koszalina 2019-12-10 19:22

wielkie brawa dla dziewczyn z ZST, były bardzo skupione i ambitne aby pokonać ZSNr 1 w Szczecinku w grze o III miejsce w województwie na 11drużyn ; w efekcie końcowym "ekonom " zajął V miejsce. Organizacja była profesjonalnie przygotowana, atmosfera ciepła i miła oraz jak zawsze smaczny poczęstunek , do zobaczenia za rok...

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: