Daniel Rak wydał oświadczenie ws. wyroku

  • Adrian Wolanin
  • 2019-12-04 15:35:07
Daniel Rak wydał oświadczenie ws. wyroku
  • Foto: TV Gawex

Publikujemy treść oświadczenia burmistrza Daniela Raka, które za pośrednictwem rzecznika Urzędu Miasta przekazał w czasie dzisiejszego briefingu prasowego.

Pan burmistrz nie zamierza dyskutować i podważać dzisiejszego rozstrzygnięcia Sądu. Mimo to, głęboko się z nim nie zgadza. Pan burmistrz Daniel Rak od samego początku podkreślał, że w przedmiotowej sprawie czuje się niewinny i nadal to oświadczenie podtrzymuje. Niezwłocznie, po zapoznaniu się z uzasadnieniem wydanego dzisiaj wyroku, wniesione zostanie odwołanie do Sądu Okręgowego w Koszalinie. Jesteśmy przekonani, że Sąd odwoławczy przychyli się do podniesionej w nim argumentacji i oddali wszystkie zarzuty prokuratury. Chciałbym też przypomnieć, że dzisiejszy wyrok jest nieprawomocny i w świetle obowiązującego prawa Burmistrz Miasta Szczecinek jest osobą niewinną. Za państwa pośrednictwem chciałbym też poinformować wszystkich mieszkańców Szczecinka, że Urząd Miasta funkcjonuje w normalnym trybie. Dzisiejszy wyrok nie ma żadnego wpływu na pracę poszczególnych wydziałów i urzędników. Na zakończenie, w imieniu Pana burmistrza chciałbym podziękować mecenasowi Mirosławowi Wacławskiemu oraz wszystkim osobom, które w ostatnich dniach i tygodniach przesyłały Panu burmistrzowi wyrazy wsparcia – przekazał mediom Mateusz Ludewicz.

Komentarze (2)

maciejka 2019-12-04 23:03

nie kłamcie..byłem dziś umówiony z panem burmistrzem na godz 16;20.. niestety nie było go.. poprostu mnie olał..a ta pani co pracuje w sekretariacie...poprostu..delikatnie mówiąc...hmm..niekompetentna..kolejne wasze manipulacje..brak słów..to ja pisałem maciej Klujewski maciejKA

Maciejka 2020-06-14 18:37

Wciąż gram śpiewam jem i śpię..Spoko..daję radę..juz nikogo nie oskarżam.. :} Pokój ludziom dobrej woli..wszystkim..

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: