Biuro poselskie Jerzego Hardie-Douglasa otwarte

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-12-03 14:30:44
Biuro poselskie Jerzego Hardie-Douglasa otwarte
  • Foto: TV Gawex

Przy ul. Wyścigowej 7 w Szczecinku odbył się dzisiaj (03.12) briefing posła na Sejm IX kadencji Jerzego Hardie-Douglasa. Konferencja poświęcona była oficjalnemu otwarciu biura poselskiego.

Od dzisiejszego wtorku biuro poselskie Jerzego Hardie-Douglasa oficjalnie rozpoczyna swą działalność.

Za pośrednictwem TV Gawex poseł zaprasza mieszkańców miasta i powiatu do odwiedzin nowego biura, które spełnia również wymogi dla osób niepełnosprawnych bowiem usytuowane jest na parterze, w sposób umożliwiający swobodny wjazd wózkiem inwalidzkim. 

Kierownikiem biura została Zofia Białkowska, która pełnić będzie swe funkcje we wtorki i piątki w godzinach od 10:00 do 16:00. W tym czasie będzie można przedstawić swoje sprawy i umówić się na spotkanie z posłem.
Biuro zatrudnia radcę prawnego – Cezarego Klamkę, który nie tylko będzie przygotowywać zapytania poselskie, czy interpelacje ale również mieszkańcy będą mogli korzystać z porad prawnych.

Poseł Jerzy Hardie-Douglas oświadczył, że zainteresowany jest wszystkimi sprawami dotyczącymi mieszkańców. Zwłaszcza dotyczy to spraw związanych z problemami ze starostą, burmistrzem, instytucjami rządowymi czy urzędami. Poseł zapewnił, że zrobi wszystko aby biuro rzeczywiście żyło aby nie było fikcyjne. Ma służyć społeczeństwu bowiem jest to ostatnia „deska ratunku" w sprawach trudnych.

Biuro poselskie Jerzego Hardie-Douglasa, posła na Sejm IX kadencji mieści się przy ul. Wyścigowej 7, na parterze, zaś samo wejście znajduje się od strony ulicy. Otwarte będzie w każdy wtorek i piątek, w godzinach 10:00-16:00. Kontakt telefoniczny z biurem : 666 566 035.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: