BMW dachowało w rowie po zderzeniu z ciężarówką [FOTO]

  • kg
  • 2019-12-02 17:21:21
BMW dachowało w rowie po zderzeniu z ciężarówką  [FOTO]
  • Foto: TV Gawex

Na drodze krajowej nr 20 pomiędzy Marcelinem a Gwdą, doszło dzisiaj (02.12) ok.godz.16.00, do groźnego zderzenia dwóch pojazdów. Wersje przebiegu wydarzenia obu kierowców są różne.

Jak oświadczył w rozmowie z dziennikarzem TV Gawex kierowca BMW, jadąc w kierunku Marcelina zauważył zjeżdżający na jego pas ruchu samochód ciężarowy.

Zbyt mały dystans pomiędzy pojazdami nie pozwolił na jego reakcję, która doprowadziłaby do uniknięcia zderzenia z ciężarówką. Na skutek zderzenia BMW wpadło do przydrożnego rowu – dachując.

Wg. relacji kierującego ciężarówką, dojeżdżając do łuku drogi za Marcelinem, w kierunku Gwdy, zobaczył on nadjeżdżający z przeciwka samochód BMW, którego kierowca stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i znajdując się w poślizgu zjechał na lewy pas w kierunku przeciwnym uderzając w nadjeżdżającą ciężarówkę. Siła uderzenia odrzuciła BMW, które wpadło na dach do głębokiego przydrożnego rowu .

Pomimo groźnie wyglądającego dachowania  kierowca wyszedł bez szwanku  i obyło się bez pomocy medycznej. Nikomu nic się nie stało.

Na miejscu czynności wyjaśniające prowadzi szczecinecka Policja. Wobec braku spójności opisu zdarzenia przez jego uczestników oraz braku kontrowersyjnych wideo rejestratorów obaj kierowcy będą się musieli pogodzić z oceną i werdyktem policjantów.

Zaistniałe zdarzenie to kolizja, w związku z czym podlega postępowaniu mandatowemu. W przypadku gdyby sprawca nie zgadzał się z decyzją policjantów, sprawa zostanie skierowana do Sądu.


 

Komentarze (2)

Andrzej 2019-12-02 18:48

Poszukiwany kierowca samochodu ciężarowego świadek zdarzenia,który pomagał kierowcy BMW prosimy o kontakt telefoniczny +48 607 981 288

Artur 2019-12-02 19:21

Dlaczego autor tekstu sugeruje, że wideorejestrator jest kontrowersyjny? Jeżeli jest nagranie wideo to widać dokładnie co się wydarzyło i nie będzie rozbieżności względem wersji wydarzenia czyli brak będzie kontrowersji z tym związanych!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: