Maturzysto zadbaj o swą przyszłość. Edu Day 2019

  • kg
  • 2019-11-28 13:45:14
Maturzysto zadbaj o swą przyszłość. Edu Day 2019
  • Foto: TV Gawex

Organizowane co roku Targi edukacyjne EDU DAY są wydarzeniem skierowanym przede wszystkim do obecnych oraz przyszłorocznych maturzystów. Dla młodych ludzi kończących edukację ponadpodsatwową, jest to świetna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą uczelni nie tylko z regionu ale również z całego kraju.

Dzisiaj, 27 listopada, Targi edukacyjne EDU DAY odbyły się w Szczecinku po raz trzeci. Tradycyjnie, impreza gości w murach I Liceum Ogólnokształcącym im. Księżnej Elżbiety. Na wielu stanowiskach uczniowie mogli dowiedzieć się jakie mają możliwości dalszej edukacji na etapie szkolnictwa wyższego.

Młodzi ludzie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych, poznać specyfikę różnorodnych kierunków, a w rezultacie dokonać trudnego wyboru jaki ich czeka po maturze.

Propozycje, które są kierowane do uczniów dotyczą nie tylko uczelni wyższych ale również konkretnych ofert pracy.

Okazuje się, że zapotrzebowanie na tego rodzaju wydarzenia rośnie, gdyż chętnych na zapoznanie się z ofertą z roku na rok przybywa. A to świadczy o tym, że uczniowie naprawdę poważnie podchodzą do wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: