Turniej Tenisa Stołowego w Mechaniku [FOTO]

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-11-26 14:17:15
Turniej Tenisa Stołowego w Mechaniku   [FOTO]
  • Foto: TV Gawex

W ramach projektu „Trenujemy Razem" w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku odbył się dzisiaj Turniej Integracyjny Tenisa Stołowego uczniów oraz czterech drużyn osób niepełnosprawnych z zaprzyjaźnionych Domów Środowiskowych okolic Szczecinka. Organizatorem turnieju była fundacja „Przystań" i Zespół Szkół Technicznych.

W corocznie organizowanym Turnieju Tenisa Stołowego spotkały się dzisiaj drużyny z Domów Pomocy Środowiskowej w Sianowie, Turowa, Bornego Sulinowa, Szczecinek „Walentynka" oraz  Zespołu Szkół Technicznych.

Zmagania miały charakter integracyjny. Sportowa rywalizacja pomiędzy drużynami prowadzona była w duchu koleżeńskiego sprawdzania umiejętności i wymiany doświadczeń co stanowi ważny czynnik integracyjny. Turniej poprzedzony był przygotowaniami w ramach drużyn a rozgrywane spotkania miały na celu konfrontację i dobrą zabawę pomiędzy wszystkimi uczestnikami.

Dzisiejszy turniej to uwieńczenie wcześniejszych spotkań, w ramach których drużyny rywalizowały również przy piłce siatkowej. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników turnieju nagrody rzeczowe, puchary, medale i dyplomy. Celem głównym turnieju była aktywizacja osób niepełnosprawnych.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: