MKP rozgromiony 5-0 w ostatnim meczu

• kg
  • 2019-11-24 19:20:33

Sobotnim (23.11) meczem na murawie Stadionu Miejskiego im. Kazimierza Czesława Lisa, Miejski Klub Piłkarski Szczecinek zakończył rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2019/2020 w IV lidze Zachodniopomorskiej. Rywalem naszej drużyny był beniaminek rozgrywek Darłovia Darłowo. Po czterech zwycięstwach z rzędu, apetyt aby przypieczętować wysoką formę w kończącym rundę meczu, był duży.

Do przerwy Darłovia prowadziła 1-0 i wszyscy liczyli, że podobnie jak w poprzednich meczach, na dugą połowę zawodnicy MKP wybiegną mocno zmotywowani. Niestety Darłovia pokazała dojrzały dobry futbol i ostatecznie rozgromiła nasz zespół 5-0.
Jesienią piłkarze MKP w 17 meczach zdobyli 39 bramek tracąc przy tym aż 35. Łącznie zdobyli 27 punktów. 13 w Szczecinku, 14 na wyjazdach. Rundę jesienną kończą na 7 pozycji w tabeli ligowej. Na ten dorobek złożyło się 8 zwycięstw i 3 remisy. MKP przegrał 6 spotkań. Najlepszym strzelcem jest Mateusz Górny, który kończy rundę mając na koncie 18 goli.
W pierwszym meczu rundy wiosennej, nasz zespół zagra w Szczecinku z Leśnikiem Manowo w marcu przyszłego roku.