Ostatni mecz MKP

  • kg
  • 2019-11-20 14:53:26
Ostatni mecz MKP
  • Foto: https://www.facebook.com/mkp.szczecinek/

Cztery gole Daniela Szymańskiego, hat-trick Mateusza Górnego i jedno trafienie Adriana Bednarskiego - to nie jest podsumowanie rundy jesiennej ale efekt skuteczności zawodników Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek w sobotnim (16.11) meczu. Drużyna znad Trzesiecka rozgromiła Spartę Węgorzyno, zmuszając bramkarza gospodarzy do wyciągania piłki z siatki aż osiem razy!

Pierwsza połowa meczu, mimo strzelonych dwóch goli, nie zapowiadała ciekawej gry. Z powodu nierównej, grząskiej murawy trudno było wymieniać podania, a gra regularnie przerywana była faulami. Na szczęście po przerwie, szczecinecczanie poczuli się pewniej pod bramką rywali, zdobywając kolejne sześć bramek.

Zawodnicy Sparty również mieli kilka pewnych okazji do zdobycia bramki. Jednak obroniony przez Mateusza Sochalskiego rzut karny, strzał w poprzeczkę oraz niewykorzystana okazja sam na sam wywoływały u gospodarzy coraz większą irytację.

Po okresie upadków i wzlotów w rundzie jesiennej, podopieczni Zbigniewa Węglowskiego imponują formą. Zwycięska passa rozpoczęła się od wygranej na własnym boisku z najlepszą drużyną ligi – Flotą Świnoujście, która przyjechała do Szczecinka bez żadnej porażki. Takie zwycięstwo musiało dodać skrzydeł, gdyż MKP wygrało kolejne trzy mecze z najmocniejszymi drużynami IV ligi.

W najbliższą sobotę (23.11), na Stadionie Miejskim w Szczecinku, MKP podejmie beniaminka rozgrywek, Darłovię Darłowo. Będzie to ostatni mecz rundy jesiennej, dlatego warto przyjść na trybuny aby pokazać, że nasza miejska drużyna ma wsparcie w mieszkańcach.
 

Przypominamy, iż w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, wstęp na mecz jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszego klubu gorącym dopingiem.

Początek meczu o godz. 12:00.

Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: