Miejski Klub Piłkarski gromi rywala na wyjeździe

• Adrian Wolanin
  • 2019-11-16 18:21:14

Prawdziwy pogrom zgotowali piłkarze Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek zawodnikom Sparty Węgorzyno. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego zmusili do kapitulacji bramkarza gospodarzy aż osiem razy!

Pierwsza połowa nie zwiastowała aż tak wysokiego rezultatu. Po bramkach Adriana Bednarskiego oraz niezawodnego Mateusza Górnego, zawodnicy znad Trzesiecka prowadzili do przerwy 0:2. Worek z bramkami otworzył się w drugiej części gry, kiedy to na listę strzelców wpisali się jeszcze dwukrotnie Górny, który ma już na swoim koncie 18 ligowych trafień, oraz aż czterokrotnie Daniel Szymański, co zajęło mu mniej niż dwa kwadranse.

Dla szczecineckiej ekipy było to czwarte zwycięstwo z rzędu. Przed naszymi piłkarzami już tylko jeden mecz tej rundy – domowe spotkanie z debiutującą w rozgrywkach Darłovią Darłowo, które zaplanowano na przyszłą sobotę, 23 listopada.