Kolizja na Kołobrzeskiej

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-11-09 18:23:27
Kolizja na Kołobrzeskiej
  • Foto: TV Gawex

Dzisiaj (09.11) ok.godz.17:15 w Szczecinku na ul. Kołobrzeskiej, kierująca samochodem marki Audi A4 kombi potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych starszą kobietę.

Intensywne opady deszczu i związana z tym ograniczona widoczność  są dzisiaj jedną z większych uciążliwości tak dla zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu. 

Około godziny 17:15 idąca od strony osiedla przy ul. Kołobrzeskiej starsza kobieta szła w kierunku sklepu „Inrermarche”. Przechodząc prawidłowo przez przejście dla pieszych na wysokości  wymienionego dyskontu, została potrącona przez samochód  m-ki Audi A4 kombi jadący od strony ul. Białogardzkiej. Potrącona kobieta przewróciła się na jezdnię. 

Na miejsce zdarzenia wezwana została karetka pogotowia ratunkowego oraz policjanci.

Na ul. Kołobrzeskiej zdarzenie spowodowało wstrzymanie ruchu i korek. Nie są znane obrażenia jakich doznała potrącona ani też dalszy tok postępowania w tej sprawie prowadzonego przez Policję. Jest to uzależnione od rodzaju obrażeń jakie doznała potrącona.

Przeprowadzone przez policjantów czynności doprowadziły do ustalenia, iż kierująca Audi była trzeźwa. Przyczyna potrącenia nie jest znana.


 

Komentarze (2)

Rycho 2019-11-11 14:35

Ludzie zacznijcie w końcu ubierać się na jasno!!!

taki tam 2019-11-12 21:17

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale po zmianie oświetlenia na mieście, na te białe ledowe, g....no widać!!!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: