Muzyka i taniec w CK Zamek

  • Dariusz Czelewicz
  • 2019-11-06 06:00:00
Muzyka i taniec w CK Zamek
  • Foto: TV Gawex

Po raz kolejny szczecinecki SAPiK na spotkaniu „Klubu na obcasach” jakie odbyło się w dniu wczorajszym (05 listopada), w scenerii CK Zamek, porwał w tany uczestników niecodziennego wydarzenia, pod hasłem „Taniec źródłem dobrych emocji”.

Oferta „Klubu na obcasach” zgromadziła liczną grupę uczestników tanecznej przygody pod okiem wytrawnej i doświadczonej instruktorki tańca Katarzyny Balon. 

Spotkanie rozpoczęła krótką przemową organizatorka Alicja Owodzin, która po przywitaniu i zwięzłej prezentacji tematu rozpoczynających się warsztatów przekazała kilkudziesięcioosobową grupę dam i panów animatorce tego niecodziennego wydarzenia.

Po krótkiej rozgrzewce w rytm podawany przez Katarzynę Balon, pomimo jesiennej szarugi i słoty za oknem, w Centrum Konferencyjnym atmosfera rozgrzana została energicznymi pląsami przybyłych na spotkanie. 

Ze względu na ograniczenia wiążące się z wielkością sali, liczba uczestników była ograniczona bowiem chętnych nie brakowało. Zdecydowanie jednak prym we frekwencji wiodły panie.

Mowa ciała wyrażana w elegancji ruchu podczas tańca, znakomicie odprężyła wszystkich przybyłych i wprawiła niemal w karnawałowy nastrój. Taniec to również znakomity sposób kontroli własnego ciała i dodatkowe zajęcia ruchowe nie nużące a miłe i zdrowe.

Inicjatywa SAPiK-u po raz kolejny wpisała się w potrzeby biorących udział w warsztatach ludzi. Pomysł pozwolił wielu osobom, udręczonym znojem dnia codziennego oderwać się od rzeczywistości i przenieść w bajkowy świat tańca z muzyką lat 70 i 80-tych.


 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: