Kolejny rollercoster MKP i zwycięstwo 3:2!

• kg
  • 2019-11-03 16:58:08

Wczoraj, (sobota 02 listopada) rozegrano mecze 14 kolejki IV Ligi Zachodniopomorskiej Piłki Nożnej. Zawodników Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek podejmował w Szczecinie beniaminek rozgrywek – Iskierka. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego zafundowali swojemu trenerowi prawdziwie emocjonalną kolejkę górską.

Iskierka po pierwszej połowie prowadziła 2-0, strzelając bramki w 35 i 41 minucie gry. Gospodarze pokazali, że są w dobrej formie i, że zamierzają zatrzymać 3 punkty u siebie.

Trener Węglowski ponownie musiał zmotywować zawodników w szatni. Efekt był taki, że piłkarze znad Trzesiecka ruszyli do boju. W 52 minucie kontaktowego zaliczył nasz najlepszy napastnik, Mateusz Górny. Napastnik MKP strzela średnio jedną bramkę na mecz. Zaledwie trzy minuty później Mateusz Jureczko doprowadził do remisu. To nie był koniec emocji. W 65 minucie los spotkania przypieczętował Daniel Szymański. To szósta wygrana MKP w tym sezonie. Aktualnie, mając 21 pkt. na koncie, zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli.

W następnej, 15 kolejce, która odbędzie się 9 listopada, do Szczecinka przyjedzie Hutnik Szczecin.

Początek spotkania o godz. 12:00. Wstęp, w ramach realizacji Budżetu Obywatelskiego, jest bezpłatny.

Dlatego pomimo jesiennej aury, zapraszamy wszystkich aby przyszli i wsparli nasz zespół gorącym dopingiem.