Sukcesy szczecinecczanek na Mistrzostwach Polski Juniorów w fitness

  • Adrian Wolanin
  • 2019-10-30 12:11:10
Sukcesy szczecinecczanek na Mistrzostwach Polski Juniorów w fitness
  • Foto: Akademia Fitness Sportowego

W miniony weekend w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie), odbywały się Mistrzostwa Polski juniorów i weteranów w kulturystyce i fitness. W tych prestiżowych zawodach po raz kolejny nie zabrakło szczecineckich zawodniczek z Akademii Fitness Sportowego.

W Gorzowie Wielkopolskim wystąpili najlepsi w kraju juniorzy i weterani w kulturystyce i fitness. Łącznie zmagania były podzielone na 28 różnych kategorii. W fitness sylwetkowym juniorek (open 16-23 lata) kolejny sukces osiągnęła 19-letnia Joanna Zielska, która zdobyła złoty medal. Warto dodać, że w ubiegłym roku była druga. Joanna trenuje na codzień na siłowni "Fit4You Athletic" - treningi personalne pod okiem mistrzyni świata Anny Guzik-Sobolewskiej, która wraz z mężem prowadzi fitness klub.

Kolejna zawodniczka Akademii Fitness Sportowego, która wystąpiła w Gorzowie Wielkopolskim, to Aleksandra Kubińska. W niezwykle wymagającej i mocno obsadzonej kategorii fitness gimnastycznego awansowała do finału, a ostatecznie zawody zakończyła na świetnym czwartym miejscu, zaledwie dwa punkty do podium.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sportowe Gorzów, we współpracy z Centrum Sportowym BodyFitness Halina Kunicka i Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Info: Akademia Fitness Sportowego


  • Foto: Akademia Fitness Sportowego

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: