Gala jubileuszowa ULKS Taekwondo Borne Sulinowo

  • Adrian Wolanin
  • 2019-10-26 13:07:06
Gala jubileuszowa ULKS Taekwondo Borne Sulinowo
  • Foto: TV Gawex

Borneński klub ULKS Taekwondo ma już 25 lat! Z tej okazji wczoraj wieczorem (27.10) odbyła się uroczysta gala, w trakcie której m.in. podsumowano ćwierćwiecze działalności drużyny skupiającej w swoich szeregach miejscowych miłośników koreańskiej sztuki walki.

Wydarzenie było również świetną okazją do uhonorowania zasłużonych dla klubu zawodników, w tym dla multimedalistów mistrzostw kraju, kontynentu a nawet świata czy też olimpijczyków. Pamiątkowe statuetki otrzymali również wszyscy przyjaciele klubu, w tym m.in. Gawex Media.

Wielokrotnie honorowany był trener, prezes i założyciel klubu – Dariusz Skiba. Poza wyrazami wdzięczności od gości i podopiecznych, z rąk burmistrz Doroty Chrzanowskiej otrzymał srebrną odznakę „Za zasługi dla Sportu”.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością również m.in. z reprezentujący starostę Członkowie Zarządu Powiatu Szczecineckiego Mariusz Zając i Arkadiusz Górka.

W trakcie gali licznie zgromadzona publiczność mogła nie tylko zapoznać się z bogatą historią ULKS Taekwondo Borne Sulinowo ale również być świadkami niezwykle efektownych pokazów na macie, które wykonywali zarówno reprezentanci klubu jak i dawni podopieczni Dariusza Skiby.

Na obszerną relację z wydarzenia zapraszamy do poniedziałkowego (28.10) cyklu Działo się, który wyemitujemy tuż po serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: